De website van Praktijk Amandus wordt vernieuwd!

www.praktijkamandus.be is momenteel niet bereikbaar wegens vernieuwingen.

Wenst u ons toch te bereiken kan dit via de onderstaande gegevens.

Salembier Eline
Algemeen coƶrdinator
Psychologe voor kinderen en jongeren
Experientieel en ontwikkelingsgericht psychotherapeut (www.vvcecp.be)
EMDR – Practioner (www.integrativa.be)
Psychologencommissie nummer 782105731
eline@praktijkamandus.be
0477/59.33.28

Beaten Nike
Psychologe voor volwassenen
IV-therapeut (www.vvtiv.be)
Psychologencommissie nummer 712110426
nike@praktijkamandus.be
0479/76.57.64

Claeys Olivia
Psychologe voor kinderen en jongeren
Opleiding oplossingsgerichte therapie (Korzybski)
Psychologencommissie nummer 84111815
olivia@praktijkamandus.be
0472/50.00.30

Maes Loes
Pedagoge voor kinderen en jongeren
Familiaal bemiddelaar
loes@praktijkamandus.be
0472/58.78.29

Rammelaere Lieselot
Therapeute voor kinderen, jongeren en jongvolwassenen
Opleiding Individuele Begeleiding van kinderen en jongeren
lieselot@praktijkamandus.be
0496/81.70.91

Soetens Jasmien
Psychologe voor volwassenen
Systeemtherapeut
Psychologencommissie nummer 842112108
jasmien@praktijkamandus.be
0486/12.03.70

Vereecken Eliska
Klinisch psychologe
Opleiding relatie- en gezinstherapie
Psychologencommissie nummer 832108472
eliska@praktijkamandus.be
0473/83.51.75

Verstraete Nina
Psychologe voor kinderen en jongeren
Opleiding kindertherapie en Begeleiding
Opleiding Experiƫntele en Ontwikkelingsgerichte Kinder- en Jeugdpsychotherapie
Psychologencommissie nummer 912116366
nina@praktijkamandus.be
0474/70.01.49