Ons team

Praktijk Amandus bestaat uit 8 verschillende psychologen/psychotherapeuten/pedagogen, elk met een eigen specialiteit. Als team zitten we regelmatig samen en vullen we elkaar aan waar nodig via overleg. Hieronder vind je meer informatie over elke teamlid.

Salembier Eline

  • Algemeen coördinator
  • Psychologe voor kinderen en jongeren
  • Experientieel en ontwikkelingsgericht psychotherapeut (www.vvcecp.be)
  • EMDR – Practioner (www.integrativa.be)
  • SCHIP behandelaar (www.vechtenvoorjescheiding.nl)
  • Psychologencommissie nummer 782105731
  • eline@praktijkamandus.be
  • 0477/59.33.28


Baeten Nike

  • Psychologe voor volwassenen
  • IV-therapeut (www.vvtiv.be)
  • Psychologencommissie nummer 712110426
  • nike@praktijkamandus.be
  • 0479/76.57.64


Claeys Olivia

  • Psychologe voor (jong)volwassen
  • Opleiding oplossingsgerichte therapie (Korzybski)
  • Psychologencommissie nummer 84111815
  • olivia@praktijkamandus.be
  • 0472/50.00.30


Maes Loes

  • Pedagoge voor kinderen en jongeren
  • Familiaal bemiddelaar
  • loes@praktijkamandus.be
  • 0472/58.78.29


Rammelaere Lieselot

  • Therapeute voor kinderen, jongeren en jongvolwassenen
  • Opleiding Individuele Begeleiding van kinderen en jongeren
  • lieselot@praktijkamandus.be
  • 0496/81.70.91


Soetens Jasmien

  • Psychologe voor volwassenen
  • Systeemtherapeut
  • Psychologencommissie nummer 842112108
  • jasmien@praktijkamandus.be
  • 0486/12.03.70


Vereecken Eliska

  • Klinisch psychologe
  • Opleiding relatie- en gezinstherapie
  • Psychologencommissie nummer 832108472
  • eliska@praktijkamandus.be
  • 0473/83.51.75


Verstraete Nina

  • Psychologe voor kinderen en jongeren
  • Opleiding kindertherapie en begeleiding
  • Psychologencommissie nummer 912116366
  • nina@praktijkamandus.be
  • 0474/70.01.49